O nás

 

Milí čtenáři a posluchači, 

co byste se o nás chtěli dozvědět???

 

Pavla alias taková malá chobotnička (= multiinstrumentalistka)

  Její největší miláček je harmonika, na kterou opravdu, vážně umí ledacos. Například i Prší, prší... Je to člověk, na kterého je spoleh nejspolehlivější a kromě toho, že si umí sama opravit auto, ledničku, pračku a podobné, tak i pro cizí je to prostě naše Pavča. Její véééééélikou vášní jsou včeličky, které jí opravdu velmi milují, i když někdy jí svou lásku vyznají několika žihadly. Ale naše Pavča si poradí i s tím a tak o ní nemusíme mít strach. Vážné zákazy pro ni však platí!!!!! Soňa:" opovaž se jít ke včeličkám, když máme jet hrát"!!! Zdatně toto Soni "MOUDRO" respektuje a tak se můžete těšit, že když si nás pozvete, tak opravdu přijedeme. :-) Kromě harmoniky, bicích, trumpet a ostatních dostupných hudebních nástrojů hraje ještě na klavír, foukačku, kytaru, flétnu... a má doma i dudy. Prý nehraje jen na harfu, ta se špatně stěhuje, ale když někdo vymyslí harfu, která se jedním tahem nafoukne, tak Pavle neunikne. Takže harfičky - těšte se!

 

Soňa alias Soník 

Je to REBELKA!!!! Miluje svého největšího "koně" a tím je jednoznačně zpěv. Nebojí se ničeho, neboť jak ona sama říká: "mám se čím postavit". Díky absenci strachu a v neposlední řadě i hlasovému rozsahu se pustí do zpěvu i známých hitů od zpěváků velkého kalibru. Tak jak Pavla umí na harmoniku zahrát i Prší, prší, tak Soňa zprvu hodně bojovala se žánrem, jakým jsou dechovky. Dnes již má v této kategorii velké lásky. Kromě zpěvu vzdává úctu herectví a focení (vždy má velké starosti, zda se do objektivu fotoaparátů vejde či nikoli). Její největší problém je hlava - jak nemá před očima texty, které zpívala již 15x, 150x, ale i 1500x, tak je v háji, ale snaží se. Soník je všude zdejší a proto se na každé hraní velice těší, ať už jde o firemní večírky, plesy, svatby, koncerty, narozeninové párty, dětské zábavy či zábavy pro dospělé a jiné vylomeniny. Prostě jak říká: " všude dobře, tak co doma."

 

 

"HOLKY"

Rády hrají vše, co je hratelné. Jak ony samy říkají: "nejsme jukebox, ale vynasnažíme se vám vyjít vstříc." Jejich předností jsou hlavně dechovky, taneční záležitosti pro mladší i starší tanečníky a posluchače, country, folk, pop až po rockové kousky.

V neposlední řadě nabízejí i CD či DVD. Počínaje prvním CD = vlastní tvorbou Pavly, které spatřilo světlo světa v roce 2008. Zde je mimo jiné dnes již známá píseň "Až přijdeš", kterou holky nazpívaly už i jako duo v TV Šlágr živě v roce 2012 a tu naleznete na 2DVD a nebo 2CD PiňaKoláda živě (tyto i další CD a DVD k prodeji naleznete v kategorii CD, DVD, viz Hlavní nabídka).

 

Holek hlavní předností je „live muzika“ s velkým nasazením, srdcem a sdělením v nich obsažených. Jak to umí roztočit se můžete dozvědět z některých video ukázek, ale i z mediálních zpráv. To, že se tam někdy dozvídáte pouze o produkci Pavly, je způsobeno historickým vývojem. Pavla se veřejnou produkcí zabývá více než 20 let. Před tím to byly ať již samostatné výstupy či s podporou dalších muzikantských parťáků. Duo v této sestavě funguje od srpna 2011.

A nyní už je na vás, zda si holky poslechnete z nahrávek, přijdete se někdy někam osobně podívat či si je snad pozvete k vám domů…?

 

Jak zpívají vždy v rozlučovací písničce: "nebudem si říkat sbohem, ale na shledanou" .

 


Kontakt

PiňaKoláda

GSM: +420 603 755 118
GSM: +420 721 656 401